Z PODWÓRKA NA STADION

Powiatowy etap rozgrywek turnieju piłkarskiego Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU PZPN odbył się 12.04.2024 roku na stadionie miejskim w Ząbkowicach Śląskich. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w kategorii U 12.

Nasza reprezentacja (kl. 5 i 4) rozegrała trzy mecze. W pierwszym meczu wygraliśmy 2-1 z SP 2 Ząbkowice Śl. drugi pojedynek niestety przegrywamy 2-5 z SP 3 Ząbkowice, a ostatni mecz   turnieju wygrywamy 9-1 z SP 1 Ząbkowice Śląskie. Porażka i dwa wygrane mecze sklasyfikowały nas na II miejscu a to oznacza, że nie zakwalifikowaliśmy się do etapu wojewódzkiego. Chłopcy byli rozczarowani, ale tego dnia drużyna SP 3 Ząbkowice była od nas lepsza – gratulujemy! Naszym reprezentantom dziękujemy za sportową postawę i wzorowe reprezentowanie szkoły.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 3 Ząbkowice Śląskie,