XXIV Edycja Akcji Góra Grosza

Nasza szkoła, jak co roku, wzięła udział w wielkiej zbiórce monet Góra Grosza. Celem XXIV kampanii organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom była zbiórka funduszy na pomoc psychologiczną i rzeczową dzieciom i rodzinom będących w trudnej sytuacji.

Uczniowie i wychowawcy klas 1-8 nie pozostali obojętni na los innych. Solidaryzując się pokazali, że ta pomoc jest realna i możliwa.

Podsumowania zbiórki monet dokonały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Ewa Otfinowska i Katarzyna Kuliś. Zebrano 893 zł 20 gr . Siedem paczek wypełnionych posegregowanymi według nominałów monetami zostało wysłanych pod adres Towarzystwa Nasz Dom.

Wszystkim, którzy wspomogli tę szczytną akcję serdecznie dziękujemy.

Koordynator akcji: Ewa Otfinowska