Konkurs "Śmieci segregujesz, ziemię ratujesz" zakończony sukcesem!

W dniu 10 kwietnia, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu zorganizowanego przez lokalną firmę SAP-BUD, pod hasłem "Śmieci segregujesz, ziemię ratujesz".

Podczas konkursu, który trwał przez ostatni miesiąc, dzieci z różnych klas miały okazję zaprezentować swoje pomysły na temat segregacji śmieci oraz sposobów na ochronę środowiska. Ich prace były zarówno kreatywne, jak i inspirujące, co sprawiło, że wybór zwycięzców nie był łatwym zadaniem.

Największymi bohaterami byli oczywiście laureaci konkursu. Na pierwszym miejscu znalazła się klasa 3 B, której praca wyróżniała się nie tylko pomysłowością, ale również zaangażowaniem w promocję zasad segregacji odpadów. Drugie miejsce przypadło klasie 1 B, a trzecie klasie 3 A. Dodatkowo, wyróżnienie otrzymała klasa 2 A, za wyjątkową inwencję twórczą i zaangażowanie.

Panie reprezentujące firmę SAP-BUD były zachwycone poziomem zaangażowania dzieci oraz ich entuzjazmem w działaniach na rzecz ochrony naszej planety. Wręczenie nagród odbyło się w przyjaznej atmosferze, pełnej uśmiechów i radości. Klasy otrzymały piękne nagrody.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie SAP-BUD za zorganizowanie konkursu oraz za wspaniałe nagrody, które zmotywowały uczniów do działania na rzecz lepszej przyszłości naszej planety. Dzięki takim inicjatywom już od najmłodszych lat możemy kształtować postawy proekologiczne i dbać o naszą wspólną ziemię.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów w dbaniu o nasze wspólne środowisko!