KONKURS "WIEDZA O ZAWODACH"

Konkurs "Wiedza o zawodach" został ogłoszony przez Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Ząbkowicach Śląskich. Do konkursu przystąpić mogli uczniowie klas ósmych i siódmych szkół podstawowych powiatu ząbkowickiego i powiatów ościennych.

Konkurs odbył się 29 i 30 IX. W szkole cieszył sie on dużym zainteresowaniem, ale tylko dwoje uczniów zajęło odpowiednie miejsca, które uprawniają do odbioru nagród. Byli to uczniowie klasy 7a:  Marta Stolarczyk i Bartosz Przybylski. Wykazujac się znakomitą wiedzą o zawodach w dniu 14 grudnia odebrali swoje bardzo wartościowe nagrody:

IV miejsce Marta Stolarczyk - Smartfon Samsung Galaxy A32

XIV miejsce Bartosz Przybylski - głośnik mobilny JBL GO Essential Czarny Bluetooth

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie i chęć wzięcia udziału w konkursie oraz rodzicom, którzy mimo wielu obowiązków zachęcili swoje dzieci do pogłębienia ich wiedzy w dziedznie jaką jest rzemieślnictwo.